„Wpisałem w google frazę „szybki kurs angielskiego kraków” i tym sposobem znalazłem Instytut Engram. Zapisałam się na lekcję pokazową/pozycjonującą, po której podjąłem decyzję o wyborze kursu z oferty Engramu. Jednym z czynników, który zaważył na moim wyborze była forma kursu elearning + spotkanie F2F z trenerem. I tak około 2 lata temu rozpocząłem naukę angielskiego w Engramie. Pierwszym moim kursem był „Szybki angielski w pracy 1.1”. Przygotowując się do kolejnych zajęć czułem jak tydzień po tygodniu moje umiejętności rosną. Po około 10 sesjach byłem w stanie co prawda nie bezstresowo komunikować się z kolegami z Niemiec, USA i UK. Forma, tematyka kursu i przede wszystkim trenerka Joanna sprawiły, że zacząłem wierzyć w metodę Colina Rose.

Po zakończeniu kursu 1.1 bez wahania rozpocząłem kurs „Szybki angielski 2.0” kurs był oparty o tę samą metodę nauczania miał ciekawą historię i świetnie przygotowaną sekcje z gramatyką. Po około 12 sesjach zauważyłem, że już nie stresuję się podczas rozmów po angielsku w pracy. Po zakończeniu kursu 2.0 naturalnym dla mnie było rozpoczęcie kursu „Szybki angielski 3.0”. (…) Oczywiście poziom mojego angielskiego rósł dalej w imponującym tempie, a Magda zachęcała mnie do czytania książek i oglądania seriali w języku angielskim podsyłając systematycznie nowe tytuły. Tak się złożyło, że kurs 3.0 zakończyłem w wakacje 2016. W tym czasie miałem okazję do licznych rozmów F2F po angielsku zarówno z kolegami z pracy, uczestnikami światowych dni młodzieży oraz osobami poznanymi w czasie wakacji w Rzymie. To było niesamowite, że bylem w stanie swobodnie, bezstresowo komunikować się po angielski zwłaszcza, że 1,5 roku wcześniej jakość mojego angielskiego była mierna. (…)

Po zakończeniu wakacji rozpocząłem na razie ostatni kurs w ofercie Engramu „Szybki angielski 3.0 next step”. Kurs ma nieco inną formułę nie ma w nim historii, która niczym serial wciąga widza tylko 20 sesji o rożnej tematyce. (…) Niesamowite jest uczucie kiedy rozmawiasz z osobą z innego kraju nie w swoim ojczystym języku i nie czujesz bariery językowej.

Jestem bardzo zadowolony z każdego kursu językowego w Engramie. Dzięki nim osiągnąłem mój cel, którym była swobodna komunikacja w języku angielskim. Nie mam wątpliwości, że wybór szkoły językowej dokonany 2 lata temu był słuszny. Engram to profesjonaliści w każdym calu.”

Tomasz Knaga

Szybki Angielski Kraków