„Witam serdecznie, postanowiłam podzielić się z Państwem swoimi uwagami na temat nauki j. Angielskiego w Państwa szkole.

Uczęszczałam na dwa kursy w grupie Virginia jako indywidualny uczestnik. Prowadzącą zajęcia była Kasia Pomykała, a teraz do rzeczy: nie jestem młodą dziewczyna stąd w moich czasach spędziłam czas na nauce j. rosyjskiego i należę do tych osób, które „cale życie” próbują nauczyć się j. angielskiego w różnych konfiguracjach różnych szkołach i są bardzo oporne na tą naukę! Jestem też osoba pracująca na terenie całej Polski stąd trudność systematycznego chodzenia 2-3 razy w tygodniu na lekcje! No i stało się! Odnalazłam Waszą szkołę!

Metoda nauczania bardzo elastyczna a przede wszystkim ciekawa, kursy które słucham jadąc w samochodzie, śpiąc gdzieś w hotelu w Polsce, gotując obiad w weekend. Kasia to jej należą się pochwały bardzo profesjonalna, indywidualne podejście do nauki jest wyróżniające. Potrafi wymagać jednocześnie sprawić ze na lekcjach jest niezwykle interesująco. Mam tu na myśli różnorodność ćwiczeń (moje ulubione z kostką) oraz niezwykle przyjazną atmosferę.

Po raz pierwszy totalnie bez stresu (wcześniej na innych kursach zawsze miałam w głowie: znowu nie ogarniasz kobieto!!) i z ogromna przyjemnością przychodziłam na lekcje. Nigdy nie zrobiłam takich postępów co zauważył również mój anglojęzyczny szef!

Sama szkoła bardzo otwarta na swoich uczniów i pomocna. Wiem ponieważ na ostatni kurs miałam wsparcie firmy w której pracuję, pojawił się problem z wystawieniem faktury i Państwa szkoła znalazła rozwiązanie.

Poleciałam szkołę kolegom i przynajmniej 3 lub 4 osoby już korzystają w Polsce z Państwa usług! A wiem że będzie więcej!

Dziękuję i do zobaczenia w październiku!”

Szybki Angielski Kraków