Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki, która posiada prestiżowy Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. W Krakowie realizujemy kursy języka angielskiego metodą Colina Rose. Jesteśmy autoryzowaną placówką sieci szkół, prowadzonych przez byłego tłumacza Prezydenta USA G. W. Busha i Premier Margaret Thatcher. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 roku. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych otrzymaliśmy Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług.

Akredytacja Kuratorium Oświaty

Uzyskanie akredytacji stanowi kolejne zewnętrzne potwierdzenie, że Europejski Instytut Edukacji Engram spełnia rygorystyczne wymagania i najwyższe standardy. Akredytacja umacnia nas w przekonaniu, że zawsze liczy się wysoka jakość zrealizowanego szkolenia, a w tym procesie najważniejszy jest Kursant! Akredytacja została przyznana na całość kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych w zakresie kursów: Szybki Angielski Metodą Colina Rose 1.0, 1.1, 2.0 i 3.0.

Instytut Engram jest współzałożycielem i członkiem Związku Pracodawców Usług Rozwojowych i Szkoleniowych Lewiatan – organizacji, która za swój główny cel stawia budowę i rozwój systemu zarządzania jakością usług edukacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji naszych warsztatów.

Nasza Kadra Trenerska to zespół osób z pasją i powołaniem do uczenia. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i metodologii Colina Rose osiągamy sukcesy z osobami w każdym wieku i każdej profesji. W słowniku naszych Trenerów nie ma wyrażenia „brak talentu do nauki języka obcego”. Wyzwalają potencjał, oferując naszym Kursantom wsparcie merytoryczne, metodyczne i przede wszystkim motywacyjne przez cały okres trwania kursu. U nas Trener Językowy nie tylko przekazuje wiedzę, ale jest dla Kursanta kompanem w drodze do osiągnięcia celu, jakim jest swobodna komunikacja w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są w nowocześnie wyposażonych salach, z których każda urządzona jest w innym stylu, co tworzy niepowtarzalny klimat i czyni nasz Instytut miejscem uwielbianym przez Kursantów.

Uczymy, jak się uczyć!