„Chciałybyśmy zarekomendować naukę angielskiego Metodą Colina Rose w Europejskim Instytucie Edukacji Engram w Krakowie.

Zastosowanie nowatorskiej metody, łączącej naukę własną na platformie on-line z zajęciami z trenerem językowym, w szybki i naturalny sposób pozwala opanować nowe, zaawansowane słownictwo i wyrażenia. Kurs jest prowadzony w ciekawy i wciągający sposób.

W naszej ocenie do najważniejszych aspektów wpływających na pozytywną opinię o kursie należy profesjonalne językowe i pedagogiczne przygotowanie oraz sposób prowadzenia zajęć naszej lektorki, Katarzyny Pomykały.

Zajęcia z p. Katarzyną były samą przyjemnością, już od samego początku. Nasza lektorka w umiejętny sposób potrafiła zmotywować nas do ciągłej pracy na platformie i do dobrego przygotowania się na zajęcia. Zajęcia były prowadzone w przyjacielskiej atmosferze, w bardzo różnorodny i dynamiczny sposób, z wykorzystaniem ćwiczeń i pomocy multimedialnych. Trudno nie wspomnieć o indywidualnym podejściu i elastycznym dostosowaniu zajęć do kursantów. W trakcie roku mogłyśmy bez problemu zmienić godziny zajęć albo odrobić je w dogodnym dla nas terminie. Kreatywność p. Katarzyny i umiejętność przekazywania wiedzy, wykorzystująca dużą dawkę humoru sprawiła, że osiągnęłyśmy swój cel, którym była swobodna komunikacja.

Nie mamy wątpliwości, nauka w Engramie to najlepszy wybór.”

Szybki Angielski Kraków