„Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego Metodą Colina Rose. Kurs jest przygotowany w bardzo ciekawy sposób oraz co dla mnie ważne – lekcje są tematyczne. Na każde spotkanie przypominałam sobie lub uczyłam się nowych zwrotów i słówek. Dzięki temu podczas naszych spotkań mogłam je wykorzystywać w grach i ćwiczeniach. Świetny sposób do nauki gramatyki – gry! O wiele bardziej efektywny i przystępny sposób na naukę – w porównaniu do uzupełniania zadań w ćwiczeniówce.

Angielskiego mogłam się uczyć nie tylko w domu, ale także w samochodzie – słuchając nagrań MP3. Z niecierpliwością czekałam na nasze cotygodniowe spotkania z lektorką – p. Martą Miliszkiewicz. Oprócz przemiło spędzonego czasu z grupą, na każdych zajęciach nauczyłam się czegoś nowego oraz przestałam się „bać” mówić po angielsku. Zajęcia mijały za szybko. 🙂 Letnie zajęcia w ogrodzie – rewelacja!

Organizacja w biurze uważam, że jest na wysokim poziomie. Wszystko jasno określone, zawsze bez problemu można się skontaktować. Bardzo dobra współpraca w przypadku odrabiania nieobecności na zajęciach.

Gorąco zachęcam do rozpoczęcia lub kontynuowania nauki języka angielskiego w szkole Engram Metodą Colina Rose. Ja z pewnością będę tutaj swoją edukację kontynuować.”

Szybki Angielski Kraków