„Mam wielką przyjemność wystawić niniejszą rekomendację dla Europejskiego Instytutu Edukacji Engram, prowadzącego kurs języka angielskiego Metodą Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się.

Oferowany program jest bardzo oryginalnym i atrakcyjnym narzędziem nauki języka obcego, który spełnił moje oczekiwania, zarówno pod względem językowym, jak i również pod względem sposobu prowadzenia zajęć.

Będąc uczestnikiem tego kursu miałam okazję przekonać się, że nauka języka angielskiego może być przyjemna, a pozytywne efekty pracy, poprzez codzienny kontakt z językiem na portalu internetowym, w dowolnym miejscu i czasie, są szybko zauważalne.

Spotkania z trenerką prowadzone są w sposób profesjonalny, dynamiczny i bardzo ciekawy, z wykorzystaniem rożnych nowatorskich metod nauki. Zajęciom towarzyszy miła i bezstresowa atmosfera, dająca możliwość przełamywania bariery językowej. Rola trenerki jako kreatora i motywatora do podejmowania wysiłku nauki języka obcego, a także ogromna wiedza, zasługuje na szczególne uznanie.

Polecam ten system kursu, szczególnie dla osób prowadzących intensywny tryb życia i pracy i jestem przekonana, że w każdym przypadku przyniesie oczekiwane efekty.”

Szybki Angielski Kraków