„Z pełnym przekonaniem polecam kurs Szybki Angielski Metodą Colina Rose. Miałam przyjemność szkolić swoje umiejętności językowe przez ostatnie 6 miesięcy pod okiem Trenera, Marty Miliszkiewicz.

Już wcześniej uczestniczyłam w „standardowych” kursach językowych lecz żadna metoda di tej pory nie dała tak dobrych rezultatów w moim przypadku.

Indywidualne podejście Trenera, bardzo urozmaicone zajęcia i nacisk na motywację poprzez stały kontakt z lektorem także poza zajęciami pomogły mi zrobić ogromny krok w przód w znajomości języka obcego.

Każde zajęcia były nie tylko efektywną pracą, ale także miło spędzonym czasem, z dużą dozą poczucia humoru, zabawy oraz praktycznych rad wykorzystania języka w życiu codziennym. To zasługa Naszego Trenera, Pani Marta Miliszkiewicz :).

Dodam także, że sam Instytutu Engram w Krakowie to wspaniałe miejsce i bardzo uprzejmi ludzie, którzy go tworzą. Podejście do każdego ze studentów jest bardzo profesjonalne i otwarte na współpracę.

W okresie letnim zajęcia odbywały się w pięknym ogrodzie, co nie tylko urozmaicało nasze lekcje, ale także było dla nas zdrowe :).

Z pewnością będą kontynuować naukę tą metodą, a to chyba najlepsza rekomendacja :).”

Szybki Angielski Kraków