„W ostatnich latach miałem kilka tzw. podejść do różnego rodzaju kursów i szkół językowych. Niestety – albo grafik zajęć był zbyt sztywny jak dla mnie, albo nauczyciele nie nadawali na tych samych falach co ja.
Aż tu bach! Jackpot! (nawiasem mówić – słówko z ostatniej lekcji).
Nie wiem co takiego jest w metodzie Colina Rose, ale nagle zaczęło mi się chcieć, a każda nowa lekcja stawała się wyzwaniem i przyjemnością. Do tego elastycznie dobrane terminy zajęć, no i najważniejsze – pani Katarzyna Pomykała, dzięki której godziny spędzone na zajęciach mijają szybko i bezstresowo.
Pani Katarzyna potrafi zaskoczyć ciekawie dobranymi tematami, pytaniami do których odpowiedzi same się w głowie (po angielsku oczywiście) układają i oryginalnymi pomocami naukowymi. Takiej frajdy z układania różnego rodzaju karteczek, czy rysowania obrazków, to ja nie miałem od dziecka. Warto też dodać, że samo miejsce w którym mieści się Europejski Instytut Edukacji Engram jest ciekawe i przyjazne, zajęcia w ogrodzie wspominam bardzo miło. Ach! Ważne dla zmotoryzowanych – zaparkujecie obok bez trudu! Zatem polecam!”

Szybki Angielski Kraków