„Mamy ogromną przyjemność polecić zajęcia języka angielskiego prowadzone metodą Colina Rose przez Panią Martę Miliszkiewicz. Panią Martę cechują cierpliwość, odpowiedzialność, zaangażowanie w lekcje oraz wysoka kultura osobista. Nasz mentor rozbudza ciekawość poznawczą i motywuje do dalszej edukacji jak i również dostosowuje techniki i materiał dydaktyczny do indywidualnych predyspozycji.

Metoda Colina Rose jest nowatorska dzięki połączeniu zajęć z dydaktykiem, gdzie nigdy temat lekcji nie jest znany, z codzienną, samodzielną nauką na platformie online. Gdy i zabawy tylko ułatwiają zapamiętywanie a na ich mnogość nie można narzekać. Dialogi z obrazkami również są istotnym elementem przyswojenia wiedzy. Naszym zdaniem platforma jest nadzwyczajna. Dodatkowo, książka również uzupełnia i segreguje już zdobytą wiedzę.

Przyszłym studentom możemy zarekomendować Panią Martę jako bardzo dobrego i uczciwego wykładowcę, który swoją obszerną wiedzą, dużymi zdolnościami interpersonalnymi oraz kreatywnością i pomysłowością bardzo skutecznie mobilizuje do pracy, gdzie efekty są widoczne już po miesiącu współpracy.

Doskonała komunikacja w połączeniu z bardzo dobrą organizacją oraz efektywną pracą nie mogą przynieść złych rezultatów. Należy przekonać się samemu aby ocenić jakość a my jako „absolwenci” możemy z czystym sumienie jeszcze raz polecić zajęcia prowadzone przez Panią Martę.

Obowiązkowość i sumienność doprowadzą do celu. W połączeniu z ogromną pomocą wspaniałego dydaktyka zaowocowały niesamowitą przygodą z angielskim, dzięki której teraz możemy już czytać, pisać i mówić w tym języku mając 50 lat. Nie spodziewaliśmy się takich rezultatów i jesteśmy mile zaskoczeni efektem końcowym.”

 

Szybki Angielski Kraków