TRENERKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ COLINA ROSE

Trener języka angielskiego metodą Colina Rose. Od 2015 roku uczy języka angielskiego dorosłych i dzieci. Prowadzi zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne, na różnych poziomach zaawansowania. Posiada doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego ogólnego i biznesowego.

W Instytucie Psychologii UJ zdobyła gruntowną wiedzę psychologiczną, którą umiejętnie potrafi zastosować w praktyce podczas uczenia. Dzięki swojemu wykształceniu potrafi znaleźć sposób na zmotywowanie każdego ze swoich kursantów. Interesuje się metodami efektywnej nauki. Bierze udziału w licznych webinariach dotyczących nauczania języka angielskiego osób dorosłych oraz nowych trendów w nauczaniu. Podczas swoich zajęć ciągle wprowadza nowe techniki, aby osiągać jak najlepsze efekty uczenia. W 2017 zdała certyfikat CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages), tym samym potwierdzając swoje umiejętności językowe i dydaktyczne w zakresie uczenia języka angielskiego.

Pasjonują ja podróże i aktorstwo. W 2016 ukończyła Lart Studio w Krakowie. Doświadczenie, które zdobyła na scenie i w podróżach pomaga jej poprowadzić zajęcia w sposób kreatywny i intrygujący.

Zawsze szuka nowych wyzwań i do tego samego motywuje swoich kursantów. Uwielbia wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną: zimą jeździ na nartach, wiosną chodzi po górach, latem żegluje po mazurskich jeziorach, a jesienią uprawia acrojogę.

Ma przekonanie, że skuteczna nauka języka angielskiego to nauka poprzez zabawę, doświadczenie i eksplorację swoich możliwości w życzliwej atmosferze.