„Serdecznie polecam Europejki Instytut Edukacji Engram to najlepsza szkoła językowa!!!
Moja przygoda z Engramem trwa już od 3 lat i z szczerym sumieniem muszę przyznać, że tam po prostu chce się chodzić, zajęcia to nie obowiązek to sama przyjemność. Wcześniej uczęszczałam do 2 szkół językowych i z każdej rezygnowałam po 2 miesiącach, znużona szablonowymi zajęciami i nudnymi wykładowcami. W Engramie od momentu wejścia do tego miejsca można odczuć sympatyczną atmosferę. Miłe Panie recepcjonistki zawsze ciepło witają proponując coś do picia i wskazują salę, w której odbywają się zajęcia. Wykładowcy, to im się należą czapki z głów. To osoby, które potrafią dopasować metodykę do osoby, szczególnie polecam Panią Joannę Królikowską-Rajchman, świetna osoba, zawsze uśmiechnięta, radosna, wręcz zarażająca swoją niespożytą energią :).

Na uwagę zasługuje również „elastyczność” tej szkoły. Można uczęszczać tam na zajęcia indywidualne, jak i grupowe, muszę zaznaczyć, iż zajęcia w grupach są naprawdę kameralne i każdy może czuć się wyróżniony.

Jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie nauki w innym miejscu, bo miejsce też mają przepiękne… Odrestaurowany dworek z bujnym ogrodem, w którym w lecie prowadzone są zajęcia. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie, dzięki opiece Pana Tomasza Lis-Wyczółkowskiego, który do każdego podchodzi indywidualnie i dba o satysfakcję studenta. ”

Pozdrawiam, Best regards
Magda Kralka

Szybki Angielski Kraków